Seminarium szkoleniowe - Wymagania bezpieczeństwa przy eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych

Zapraszamy serdecznie wszystkich członków OSPSBHP na seminarium szkoleniowe pt.; „Wymagania bezpieczeństwa przy eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych” Seminarium zorganizowane będzie przy współpracy z Okręgowym Inspektoratem Pracy w Zielonej Górze i poprowadzi je Zastępca Okręgowego Inspektora Pracy Paweł Graczyk.

Termin: 22 listopada 2023 - godz. 17:00
Miejsce: Wydział Mechaniczny Uniwersytet Zielonogórski, ul. Prof. Szarfana 4 ZG - aula 044 bud. A10